Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pracownik > Polski > Aktualności

SGH NA GLOBAL E-MOBILITY FORUM 2019

2019-11-27 dpir kategoria: konferencja 

​Zespół z Katedry Badań nad Infrastrukturą i Mobilnością wziął aktywny udział w Globalnym Forum e-Mobilności, który odbył się 21 listopada 2019 r. w Warszawie w ramach polskiej prezydencji w COP24.

2019_e-mobility_forum_conclusions_FKR_ (1).JPGZespół z Katedry Badań nad Infrastrukturą i Mobilnością (Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności) wziął aktywny udział w Globalnym Forum e-Mobilności, który odbył się 21 listopada 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem Forum była polska prezydencja 24. Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (tzw. COP24), Ministerstwo Klimatu oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).

2019_barometr_nowej_mobilnosci.jpeg 

 

SGH była partnerem merytorycznym „Barometru Nowej Mobilności 2019/20” opublikowanym przez PSPA. Współautorami tego raportu są prof. SGH dr hab. Jana Pieriegud i dr Jakub Zawieska. W raporcie zawarto wyniki badań preferencji zakupowych Polaków dotyczących samochodów elektrycznych, miejsc ich ładowania oraz znajomości nowych koncepcji mobilności. Tendencje zidentyfikowane w Polsce przedstawiono na tle preferencji użytkowników w innych krajach.

 2019_e-mobility_forum_conclusions_FKR_ (1673).JPG

Prof. Jana Pieriegud moderowała także dyskusję okrągłego stołu dotyczącego modeli biznesowych dla elektromobilności oraz przedstawiła wnioski z dyskusji podczas sesji podsumowującej forum.

 

 2019_e-mobility_forum_conclusions_FKR_ (1685).JPG


Archiwum