Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Pracownik > Polski > Aktualności

„PRZYSZŁOŚĆ ZARZĄDZANIA. CSR W NOWEJ GOSPODARCE”

2016-10-25 KTZ kategoria: konferencja 

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej nt. Przyszłość zarządzania. CSR w nowej gospodarce, jubileuszu Profesora Piotra Płoszajskiego, organizowanym przez Katedrę Teorii Zarządzania w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, pod patronatem medialnym Redakcji Rzeczpospolitej.

Konferencja odbędzie się 27 października 2016 r. w Warszawie, na terenie SGH, w budynku C przy al. Niepodległości 128, w Auli I.

Spodziewamy się, że prowadzone w czasie konferencji dyskusje panelowe teoretyków i praktyków zarządzania pozwolą nie tylko na wymianę poglądów i doświadczeń dotyczących tej sfery działalności w jej współczesnym wymiarze, ale również przeniosą nas, w formie wniosków i tez, w obszar zarządzania wyprzedzającego współczesność, w tym: w przyszłość biznesu i jego społecznej odpowiedzialności, a także edukacji dla przyszłego zarządzania.

Problematyka ta jest szczególnie bliska Panu prof. dr. hab. Piotrowi Płoszajskiemu, kierownikowi Katedry Teorii Zarządzania SGH, któremu z okazji Jubileuszu tę konferencję dedykujemy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z programem konferencji na stronie: www.sgh.waw.pl/jubileusz-ploszajski, a w przypadku gotowości do spędzenia tego konferencyjnego dnia wspólnie z nami prosimy o dokonanie rejestracji pod wskazanym adresem. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Archiwum